Hakkımızda

GÜNASYAPI KALİTE POLİTİKASI:

 

Beraber çalıştığımız her bireye, her topluma ve etkilediğimiz her çevreye karşı en yüksek kurumsal davranış standartlarını benimseyerek başarıya ulaşmayı, çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ile beraber oluşturduğumuz kurumsal kimliğimizi mükemmelliğe taşımayı hedeflemekteyiz . Mükemmellik bir seçim değil işimizin gereğidir ve şirketimizin kurulduğu ilk günden itibaren bu amaca ulaşmak ana hedefimiz olmuştur.

Faaliyet gösterdiğimiz yapı kimyasalları sektöründe aşağıdaki ilkeleri hayata geçirmeyi taahhüt ederiz;
 

GÜNASYAPI ÇEVRE POLİTİKASI:

 

Yöneticisi, çalışanları ve tedarikçisi ile hep birlikte şirketimizde yapacağımız etkin ve başarılı çalışmalarda sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak ve ürettiğimiz ürünlerin tüm süreçlerinde çevreyi koruyabilmek adına üzerimize düşenleri yapmaya kararlıyız. Ancak bu şekilde gelecek nesillere sağlıklı, yaşanabilir bir doğa bırakabilme çalışma ve gayretlerine katkıda bulunabileceğimizin bilincindeyiz


Bu amaçla aşağıdaki ilkeleri hayata geçirmeyi taahhüt ederiz;
 

GÜNASYAPI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI:

 

Şirketimiz tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul eder. Faaliyetlerimizi yürütürken başta çalışanlarımız olmak üzere taşeronlarımızın, ziyaretçilerimizin, müşterilerimizin ve diğer ilgililerin maruz kalabilecekleri riskleri ortadan kaldırmayı yada en aza indire bilmeyi, sağlık ve güvenlik kültürünün gelişimini ve standartlarının geliştirilmesini sağlamayı hedeflemekteyiz .

Bu amaçla aşağıdaki ilkeleri hayata geçirmeyi taahhüt ederiz;